Tonery do drukarki Brother HL-L6300DW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 10 )

HL-L6300DW HL-L6300DW jest monochromatyczną drukarką laserową marki Brother. Dedykowana jest małym i średnim firmom, które potrzebują urządzeń szybkich i wydajnych, a jednocześnie drukujących w wysokiej jakości. Model oferuje prędkość druku do 46 stron na minutę oraz wyposażony jest w podajnik dokumentów o pojemności 520 arkuszy. Posiada również moduł automatycznego drukowania dwustronnego. Drukarce Brother HL-L6300DW można zlecić drukowanie z laptopa, smartfona czy tabletu, a także ze stacjonarnego komputera. Dzięki temu, że urządzenie da się zintegrować z usługą Active Directory, zapewniony jest wysoki stopień bezpieczeństwa drukowanych dokumentów.

Drukarka Brother HL-L6300DW korzysta z tonera OEM oznaczonego kodem TN-3480 oraz TN-3512, o dużej wydajności. Koszty drukowania pozwalają natomiast obniżyć zamienniki – produkcji renomowanej marki Estio lub Economy. W sklepie internetowym Print24 zamówisz je znacznie taniej niż oryginalne materiały eksploatacyjne. W naszej ofercie posiadamy również bęben oraz zestaw toner + bęben do tego modelu.

Oszczędzaj bez utraty jakości – poznaj atrakcyjne ceny zamienników i oryginałów. Kupuj materiały eksploatacyjne do drukarek laserowych w Print24.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
pixel