Toner i bęben do Brother MFC-1810E - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 8 )

Tonery do Brother MFC-1810E Brother MFC-1810E to urządzenie wielofunkcyjne mono, obsługujące druk czarno-biały do formatu A4. Posiada funkcje druku, skanowania, kopiowania i faksu. Ma wbudowany wyświetlacz, pozwalający na ustawienie parametrów drukowania. Maksymalna rozdzielczość drukowanej strony, którą obsługuje to 2400x600, a w przypadku skanu i kopii 600x600. Wymaga połączenia przewodowego USB.

Wkładem przeznaczonym przez producenta do tej drukarki jest toner TN-1030 Brother, jednak urządzenie może też obsługiwać zamienniki, takie jak zgodne wkłady premium Estio. To rozważny wybór z punktu widzenia zarówno wydajności, jak i ceny, gdyż zamienniki Estio mogą drukować 500 lub 2000 więcej stron niż oryginalny produkt, przy dużo niższym koszcie wydruku pojedynczej strony. Nie odróżniają się przy tym jakością od produktów Brother i bez problemu mogą być instalowane w kompatybilnych urządzeniach.

Zaufaj naszemu doświadczeniu jako specjalistów w dziedzinie materiałów eksploatacyjnych na rynku od 2007 roku, i wybierz polecane przez nas produkty Estio, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
pixel