Toner i bęben do Brother MFC-1910WE - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 8 )

Tonery do Brother MFC-1910WE Brother MFC-1910WE to kompaktowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne obsługujące drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faks. Drukuje w trybie mono, w kolorze czarnym w rozdzielczości do 2400 x 600 dpi w formacie do A4 i kopiuje w rozdzielczości do 600x600 dpi. Łączy się przez sieć WiFi lub USB.

Do tej drukarki przeznaczony jest oryginalny toner Brother TN-1030. Jeśli jednak często drukujesz, sięgnij po zamienniki Estio klasy premium, które oferują znacznie zwiększoną wydajność w porównaniu z tonerem producenta. Wkłady Estio mają najwyższą jakość, która dorównuje lub przewyższa oryginalny toner. Dzięki dożywotniej gwarancji naszego sklepu nie musisz się obawiać problemów z wkładem albo drukarką, gdyż jeśli wkład się zepsuje, wymienimy go na nowy, a jeśli spowoduje zepsucie drukarki, naprawimy ją lub wymienimy na nową bez dodatkowych kosztów.

Jesteśmy na rynku od 2007 roku i możemy się pochwalić bogatą ofertą sprawdzonych produktów dla wielu modeli drukarek. Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę by znaleźć wkłady dla siebie.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
pixel