Tonery do drukarki Brother MFC-L2720DW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 9 )

Tonery do Brother MFC-L2720DW Brother MFC-L2720DW to wielofunkcyjne urządzenie laserowe mono, pozwalające drukować, kopiować, skanować i faksować w formacie do A4. Posiada funkcję automatycznego druku dwustronnego. Szybkość drukowania na urządzeniu to 30 stron na minutę lub 15 obrazów na minutę w trybie dwustronnym. Drukuje w maksymalnej rozdzielczości 2400 x 600dpi. Drukarka może łączyć się z innymi urządzeniami przez USB, w sieci przewodowej i bezprzewodowej, oraz przez WiFi Direct. Posiada oznaczenia Energy Star, Blue Angel i Nordic Swan dla urządzeń nieszkodliwych dla środowiska.

Jeśli szukasz kompatybilnych wkładów do drukarki Brother MFC-L2720DW, wybierz Print24. Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki Brother. Znajdziesz u nas oryginalne tonery TN-2320 i TN-2310, kompatybilne z MFC-L2720DW, i wiele więcej materiałów eksploatacyjnych marki od oficjalnych, krajowych dystrybutorów.

Polecamy również zamienniki Estio, które znajdziesz tylko u nas. Zgodne tonery od Estio zapewniają równie wysoką jakość i wydajność druku co oryginalne wkłady przy wielokrotnie niższych kosztach druku na stronę.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
pixel