Toner do drukarki Brother MFC-L2730DW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 9 )

Tonery do Brother MFC-L2730DW Brother MFC-L2730DW to wielofunkcyjna drukarka monochromatyczna 4 w 1 z funkcjami drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania. Posiada funkcję automatycznego druku dwustronnego. Drukuje z szybkością do 34 stron/min. Obsługuje połączenia przewodowe i bezprzewodowe przez USB, Ethernet i WiFi. Może drukować z urządzeń mobilnych przez Brother iPrint&Scan, Google Cloud Print, AirPrint, Mopria i Brother Print Service Plugin. Posiada podajnik na 250 arkuszy i podajnik ADF na 50 arkuszy. Wyposażona w kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 6.8cm i 128MB wbudowanej pamięci.

Drukarka jest kompatybilna z oryginalnymi wkładami TN-2421, TN-2411 i bębnem DR-2401. W Print24 znajdziesz autentyczne materiały eksploatacyjne Brother pochodzące z autoryzowanej dystrybucji. Jesteśmy oficjalnym partnerem marki. Polecamy również zamienniki premium marki Estio, które znajdziesz tylko w naszej ofercie.

Zamienne tonery Estio wyróżniają się kilkakrotnie niższą ceną przy równie wysokiej wydajności i jakości wydruku co przy użyciu oryginalnego tonera.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
pixel