Tonery do drukarki Brother MFC-L2740DW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 9 )

Tonery do Brother MFC-L2740DW Brother MFC-L2740DW to wielofunkcyjna drukarka laserowa mono, która pozwala też na kopiowanie, skanowanie i faksowanie w formacie do A4. Umożliwia automatyczne drukowanie i skanowanie dwustronne. Może łączyć się z innymi urządzeniami przez USB, WiFi i WiFi Direct. Drukuje w wysokiej rozdzielczości do 2400 x 600dpi, do 30 stron na minutę jednostronnie i do 15 obrazów na minutę w druku dwustronnym. Posiada standardowy podajnik papieru na 250 arkuszy i ADF na 35 arkuszy. Drukarka ma oznaczenia Blue Angel, Energy Star i certyfikat Nordic Swan, potwierdzające że wpisuje się w normy ochrony środowiska.

Oryginalne tonery do drukarki Brother MFC-L2740DW to wkłady TN-2320 i TN-2310 od Brother. Print24 jest autoryzowanym partnerem marki. Gwarantujemy autentyczność produktów Brother w naszym sklepie zaopatrując się w oficjalnych punktach dystrybucji.

Chcącym zaoszczędzić na kosztach drukowania proponujemy zamienniki Premium od Estio, które oferują równie wysoką lub wyższą wydajność i jakość wydruku w porównaniu z oryginalnym wkładem za znacznie niższą cenę.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
pixel