Tonery do drukarki Brother MFC-L2827DWXL - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 7 )

Tonery do Brother MFC-L2827DWXL Brother MFC-L2827DWXL to laserowe urządzenie wielofunkcyjne mono do drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania, wyposażone w funkcję automatycznego druku dwustronnego. Drukuje z szybkością 32 stron/min, w rozdzielczości do 1200 x 1200 dpi. Wbudowana karta sieciowa pozwala na połączenia przez WLAN i WiFi. Pojemność głównego podajnika to 250 arkuszy. Drukarka przeznaczona do użytku w domu lub niewielkim biurze. Charakteryzuje się wydajnością i dokładnością wydruku.

Oryginalne materiały eksploatacyjne do drukarki Brother MFC-L2827DWXL to tonery TN2510 i TN2510XL i bęben DR2510. Jeśli chcesz mieć pewność, że otrzymasz autentyczne produkty Brother wybierz zakup w Print24. Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki i zaopatrujemy się wyłącznie u oficjalnych dostawców.

Brother MFC-L2827DWXL może też wykorzystywać ekonomiczne zamienniki, takie jak zgodne tonery Estio. Wkłady Estio charakteryzują się równie wysoką wydajnością i jakością wydruku co oryginalne wkłady przy kilkakrotnie niższych kosztach druku na stronę.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
Pokaż tylko
pixel