Tonery do drukarki Brother MFC-L2922DW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 8 )

Tonery do Brother MFC-L2922DW Brother MFC-L2922DW to laserowe urządzenie wielofunkcyjne do drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania. Może łączyć się z innymi urządzeniami przez USB, w sieci przewodowej i bezprzewodowej. Pozwala na bezpieczne uwierzytelnianie dokumentów przez NFC. Posiada funkcję automatycznego druku dwustronnego i automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy. Pojemność standardowego podajnika papieru to 250 arkuszy. Urządzenie drukuje do 34 stron na minutę, w druku dwustronnym 16 stron/min i skanuje dwustronnie do 22,5 obrazów na minutę.

Do drukarki Brother MFC-L2922DW przeznaczone są oryginalne wkłady Brother TN2590, TN2590XL i TN2590XXL oraz bęben DR2590. W Print24 znajdziesz autentyczne produkty marki, kompatybilne z Twoim urządzeniem. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Brother i zaopatrujemy się wyłącznie w oficjalnych punktach dystrybucji.

Polecamy także zgodne tonery Estio, o równie wysokiej wydajności i jakości wydruku co oryginalne wkłady. Tonery Estio są objęte dożywotnią gwarancją na wkład i drukarkę w naszym sklepie.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
Pokaż tylko
pixel