Tonery do drukarki Brother MFC-L3740CDW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 17 )

Tonery do Brother MFC-L3740CDW Brother MFC-L3740CDW to wielofunkcyjne, kolorowe urządzenie laserowe A4 z funkcją drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania. Obsługuje połączenie przewodowe USB oraz z siecią bezprzewodową Ethernet i WiFi. Może drukować z urządzeń mobilnych za pomocą funkcji AirPrint, Brother iPrint&Scan, Wi-Fi Direct oraz NFC. Maksymalna rozdzielczość druku na urządzeniu to 2400 x 600 dpi. Może drukować z szybkością 18 stron na minutę w kolorze i mono, skanować z szybkością 27 stron na minutę i kopiować do 18 stron na minutę. Drukarka jest wyposażona w automatyczny podajnik dokumentów (ADF).

Z drukarką MFC-L3740CDW kompatybilne są oryginalne wkłady Brother TN248VAL i z serii TN248 i TN248XL. Print24 należy do programu partnerskiego Brother. Kupując u nas oryginalne wkłady marki możesz mieć pewność, że otrzymasz nowe, autentyczne produkty z krajowej dystrybucji.

Oferujemy również zamienniki premium Estio o wysokiej wydajności, z którymi uzyskasz wydruki równie dobrej jakości jak z oryginalnym wkładem za dużo niższą cenę.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Kolor
Rodzaj produktu
Seria
pixel