Tonery do drukarki Brother MFC-L5700DN - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 7 )

MFC-L5700DN Drukarka Brother MFC-L5700DN to urządzenie działające w trybie monochromatycznym. Oferuje funkcje druku, kopiowania, skanowania i faksowania. Wyróżnia się wysoką wydajnością pracy. Prędkość druku wynosi 40 stron na minutę, natomiast skanowania – 24 strony na minutę. Dodatkowo model Brother MFC-L5700DN ma funkcję automatycznego druku dwustronnego oraz pracy sieciowej. Urządzenie zostało wyposażone w interfejsy przewodowe Ethernet 10Base-T/100Base-TX oraz USB 2.0. Jest również kompatybilne z rozwiązaniami Brother PrintSmart, obejmującymi między innymi system B-guard do zarządzania drukiem, który pozwala śledzić i kontrolować procesy druku w biurze.

Drukarka Brother MFC-L5700DN do działania potrzebuje tonera TN-3480 oraz bębna DR-3400. Jest on dostępny jako produkt oryginalny oraz zamiennik. Toner i bęben zamiennik jest rozwiązaniem dla osób, szukających oszczędności, a jednocześnie chcących zachować odpowiednią jakość druku. Dodatkowo produkt marki Estio nie naraża bezpieczeństwa urządzenia i jest objęty rozszerzoną gwarancją.

Wysokiej klasy zamienniki TN-3480 i DR-3400 znajdziesz w sklepie internetowym Print24. Poznaj tonery renomowanej marki Estio, Economy i optymalizuj koszty eksploatacji swojej drukarki.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
pixel