Tonery do drukarki Brother MFC-L5710DN - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 12 )

Tonery do Brother MFC-L5710DN Brother MFC-L5710DN to wielofunkcyjne urządzenie laserowe, pozwalające na drukowanie, skanowanie, kopiowanie i faksowanie w maksymalnym rozmiarze A4. Obsługuje dwustronny druk monochromatyczny na różnych rodzajach i gramaturach papieru. Może łączyć się przewodowo poprzez USB i Ethernet. Urządzenie ma wysoką prędkość drukowania: do 48 stron na minutę jednostronnie i do 24 stron na minutę dwustronnie. Może skanować dwustronnie aż 56 obrazów na minutę. Wbudowany podajnik papieru mieści 250 arkuszy, co można rozszerzyć na 1290 arkuszy przez dodatkowe tace. Drukarka posiada opcje zabezpieczenia dokumentów poprzez weryfikację na podstawie zewnętrznych certyfikatów bezpieczeństwa.

Producent przeznaczył do modelu Brother MFC-L5710DN oryginalne wkłady Brother TN3600, TN3600XL, TN3600XXL oraz bęben DR3600. W zależności od wybranego wkładu, drukarka może osiągnąć bardzo wysoką wydajność. Z urządzeniem kompatybilne są też zgodne tonery o równie wysokiej wydajności i jakości.

W Print24 znajdziesz oryginalne wkłady producenta odpowiednie dla Twoich potrzeb. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Brother, więc możesz mieć pewność, że zakupione u nas wkłady są w pełni oryginalne i pochodzą z oficjalnej, krajowej dystrybucji.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
Pokaż tylko
pixel