Tonery do drukarki Brother MFC-L6800DW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 10 )

MFC-L6800DW MFC-L6800DW marki Brother charakteryzuje się dużą prędkością działania oraz wydajnością. Oferuje funkcję drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania. Sprawiają, one, że drukarka świetnie sprawdza się w środowiskach biurowych, w których tworzy się i przetwarza duże ilości dokumentów. Pracuje z prędkością do 64 stron na minutę. Umożliwia drukowanie i skanowanie po sieci Wi-Fi lub LAN, a także drukowanie na smartfonach, AirPrint, Brother iPrint&Scan, Wi-Fi Direct. Dodatkowo model posiada Brother Solutions Interface (BSI), czyli otwarty interfejs, który pozwala tworzyć zindywidualizowane rozwiązania do zarządzania drukiem.

Z drukarką Brother MFC-L6800DW kompatybilny jest toner oryginalny TN-3512 i TN-3480 oraz bęben DR-3400. Jego zamiennik marki Estio lub Economy to dobre rozwiązanie dla osób szukających tanich, ale wydajnych i bezpiecznych materiałów eksploatacyjnych.

Zamiennik tonera i bębna do MFC-L6800DW wygodnie i szybko zamówisz w sklepie internetowym Print24. Nasze propozycje to produkty marki premium Estio (w tym zestaw toner + bęben), które gwarantują wysoką wydajność, bezawaryjną pracę urządzenia oraz wysoką jakość druku, zamienniki Economy oraz wkłady oryginalne. Sprawdź ofertę na Print24 i zobacz, ile zaoszczędzisz na materiałach eksploatacyjnych do swojej drukarki.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
pixel