Tonery do drukarki Brother MFC-L8390CDW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 26 )

Tonery do Brother MFC-L8390CDW Brother MFC-L8390CDW to wielofunkcyjna, kolorowa drukarka laserowa A4. Pozwala na automatyczne dwustronne drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie. Drukuje z prędkością do 30 stron na minutę jednostronnie i 14 stron/min. dwustronnie, w maksymalnej rozdzielczości 600 x 2400 dpi. Łączy się przez USB oraz w sieci bezprzewodowej przez WiFi i LAN. Może drukować mobilnie przez usługę AirPrint i WiFi Direct oraz drukować i skanować w chmurze we współpracy z Box, Dropbox, Evernote, OneDrive, Google Drive czy OneNote. Posiada funkcję drukowania poufnego.

Urządzenie Brother MFC-L8390CDW jest kompatybilne z tonerami producenta z serii TN248, TN248XL i TN248VAL. Nasz sklep należy do grona autoryzowanych partnerów Brother. Kupując wkłady Brother w Print24 zyskujesz pewność, że do Twoich rąk trafi autentyczny produkt marki z oficjalnej, lokalnej dystrybucji.

Polecamy również zgodne tonery Estio, które wyróżniają się bardzo wysoką wydajnością i jakością wydruku porównywalną z oryginalnym wkładem przy dużo niższych kosztach eksploatacji.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Kolor
Rodzaj produktu
Seria
Pokaż tylko
pixel