Tonery do drukarki Brother MFC-l5710DW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 12 )

Tonery do Brother MFC-l5710DW Brother MFC-l5710DW to profesjonalne, bezprzewodowe urządzenie laserowe do druku monochromatycznego, kopiowania, skanowania i faksowania. Obsługuje łączność przewodową przez USB i Ethernet oraz bezprzewodową przez WiFi. Może drukować i skanować dwustronnie. Posiada podajniki ADF na 50 dwustronnych arkuszy papieru, oraz na 250 arkuszy, z możliwością rozszerzenia pojemności do 1290 arkuszy. Maksymalny format dokumentów to A4. Urządzenie może drukować z prędkością 48 stron na minutę jednostronnie i 24 strony na minutę w druku dwustronnym.

Do urządzenia przeznaczony jest oryginalny bęben DR3600. W zależności od preferowanej wydajności tonera, można wybierać pomiędzy oryginalnymi wkładami TN3600, TN3600XL i TN3600XXL lub ich ekonomicznymi zamiennikami o równie wysokiej jakości i wydajności.

W Print24 znajdziesz zarówno wkłady wysokiej jak i standardowej wydajności, dla każdego użytkownika. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Brother, więc z nami zyskujesz pewność, że otrzymasz autentyczne wkłady marki.

Kategoria produktu
Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
Pokaż tylko
pixel