Tusze do drukarki Brother DCP-J140W - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 14 )

Tusze do Brother DCP-J140WBrother DCP-J140W to mała, ale wszechstronna drukarka atramentowa na tusze LC985, która idealnie odnajdzie się w domu lub małym biurze. To urządzenie wielofunkcyjne, które nie tylko drukuje, ale również skanuje i kseruje.

Brother DCP-J140W to drukarka atramentowa, która świetnie poradzi sobie z wydrukiem zdjęć czy grafik w wysokiej rozdzielczości. DCP-J140W oferuje szybkość druku do 33 str./min, pozwalając na sprawną realizację Twoich wydruków, zwiększając wydajność i efektywność pracy.

Drukarka obsługuje różne rodzaje papieru, takie jak zwykły, kolorowy i fotograficzny. Bez względu na to, jakie nośniki chcesz wykorzystać, możesz użyć arkuszy o maksymalnym formacie A4

Jednym z wyróżniających się elementów Brother DCP-J140W jest bezprzewodowa funkcja drukowania. Dzięki temu możesz drukować bezpośrednio z urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy tablety, bez konieczności korzystania z komputera. To wygodne rozwiązanie, które daje Ci większą wygodę podczas wydruku.

Jeśli zależy Ci na zmniejszeniu kosztów związanych z wydrukiem, sprawdź naszą ofertę tuszy zamiennych Print.ink. Wkłady alternatywne naszej marki to produkty stworzone z komponentów o najwyższej jakości, nie powodujące zagrożenia dla Twojej drukarki.

Znajdziesz u nas kompatybilne z Brother DCP-J140W tusze:

  • Tusze Print.ink LC985CMYK w komplecie o wydajności 555 stron czarny, 330 stron kolory
  • Tusz Print.ink LC985BK Czarny, LC985C Niebieski, LC985M Magenta, LC985Y Żółty
  • Tusze oryginalne czarne w zestawie LC985 o łącznej wydajności 600 stron
  • Zestaw tuszy oryginalnych LC985 o wydajnościach 300 stron czarny, 260 stron kolory
  • Tusz oryginalny LC985Y Żółty, LC985C Niebieski, LC985M Magenta, LC985BK Czarny

W Print24 otrzymasz darmową dostawę na każdy wybrany przez Ciebie tusz oraz gwarancję bezawaryjności i możliwość bezproblemowego zwrotu. Kupując w Print24 wybierasz wyselekcjonowane produkty od sprzedawcy z kilkunastoletnim doświadczeniem.

Producent wkładu
Kolor
Rodzaj produktu
Seria
Pokaż tylko
pixel