Tusze do drukarki Brother DCP-J172W - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 19 )

Tusze do Brother DCP-J172W Brother DCP-J172W to wielofunkcyjna kolorowa drukarka atramentowa z funkcją kolorowego skanu i kopiowania. Drukuje w maksymalnej rozdzielczości 1200 × 6000 dpi, kopiuje i skanuje w rozdzielczości do 1200 × 2400 dpi. Prędkość drukowania mono na urządzeniu to do 12 obrazów na minutę, oraz 10 obrazów na minutę w kolorze. Posiada funkcję Fast Mode, która dodatkowo przyspiesza drukowanie. Urządzenie może łączyć się przez USB oraz w sieci bezprzewodowej. Obsługuje drukowanie mobilne przez iPrint&Scan, funkcję AirPrint, Google Cloud print oraz drukowanie z chmury i mediów społecznościowych takich jak Flickr, Facebook, Google Drive, Dropbox i innych.

Do drukarki pasują oryginalne tusze Brother z serii LC121 i LC123, które możesz znaleźć w naszym sklepie. Print24 należy do grona partnerów Brother, co daje Ci pewność, że sprzedawane przez nas produkty marki są w pełni autentyczne i pochodzą z oficjalnej dystrybucji.

Oferujemy także najwyższej klasy zamienniki Print.ink, które pozwolą Ci zaoszczędzić na drukowaniu nie poświęcając wydajności ani jakości wydruków.

Producent wkładu
Kolor
Rodzaj produktu
Seria
Pokaż tylko
pixel