Tusze do drukarki Brother DCP-J4120DW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 19 )

Tusze do Brother DCP-J4120DW Brother DCP-J4120DW to urządzenie wielofunkcyjne atramentowe, które poradzi sobie z drukiem, skanowaniem oraz kserowaniem, na nośnikach różnego rodzaju. Dostępność wydajnych tuszy oryginalnych oraz zamiennych LC223 czyni je idealnym i ekonomicznym rozwiązaniem dla małych firm oraz gospodarstw domowych.

Jedną z zalet DCP-J4120DW jest możliwość drukowania w formacie A3, co umożliwia tworzenie materiałów czy reklam w większym formacie bez konieczności wizyty w drukarni. Mimo tej funkcji, jej wymiary pozostają niewielkie, co sprawia, że łatwo ją wkomponować w niewielką przestrzeń biurową.

Dzięki technice druku atramentowego, uzyskujemy wydruki o wysokiej jakości. Tekst jest czytelny, a grafiki kolorowe wyróżniają się intensywnymi, dobrze odwzorowanymi barwami. DCP-J4120DW doskonale radzi sobie zarówno z codziennymi dokumentami, jak i kolorowymi prezentacjami czy zdjęciami.

Urządzenie to umożliwia automatyczne drukowanie obustronne, co jest ekonomicznym i ekologicznym rozwiązaniem pozwalającym zmniejszyć zużycie papieru w Twoim domu lub firmie.

Wygodę obsługi poprawia funkcja drukowania poprzez sieć Wi-Fi, dzięki której możesz drukować dowolne pliki z poziomu urządzeń przenośnych. Funkcja drukowania w chmurze pozwala na wydruk w dowolnym miejscu i czasie.

    Tusze dostępne w Print24:
  • Komplet tuszy w zamienniku Print.ink LC223 o wydajnościach 745 stron czarny, 930 stron kolory,
  • Tusz zamiennik Print.ink LC223BK (Czarny), LC223M (Magenta), LC223Y (Żółty), LC223C (Niebieski),
  • Tusz zamiennik Print.ink o zwiększonej wydajności LC227XLBK (Czarny), LC225XLC (Niebieski), LC225XLM (Magenta), LC225XLY (Żółty),
  • Komplet tuszy o zwiększonej wydajności LC227XL 1345 stron czarny, 1525 stron kolory.

Drukowanie z Print24 to gwarancja bezpieczeństwa. Wybierając kompatybilne zamienniki marki Print.ink, otrzymujesz sprawdzone produkty o zwiększonej wydajności, tworzące wysokiej jakości wydruki. Do każdego zakupionego u nas tuszu otrzymasz darmową dostawę.

Producent wkładu
Kolor
Rodzaj produktu
Seria
Pokaż tylko
pixel