Tusze do drukarki Brother DCP-J562DW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 20 )

Tusze do Brother DCP-J562DW Drukarka Brother DCP-J562DW to wielofunkcyjne urządzenie, które idealnie sprawdzi się jako pomocnik biurowy w Twojej firmie i domu. Posiada prosty design, który wkomponuje się w niemal każdą przestrzeń. Drukarkę wyposażysz w tusze o oznaczeniu LC223.

Dużym atutem urządzenia jest dostępność tuszy o oznaczeniu LC223 w sprawdzonym zamienniku Print.ink. Dzięki wykorzystaniu technologii atramentowej, drukarka oferuje doskonałą jakość wydruków, teksty są wyjątkowo ostre, a kolory wyraziste, co sprawia, że zarówno dokumenty, jak i zdjęcia prezentują się profesjonalnie. DCP-J562DW jest idealnym rozwiązaniem zarówno do codziennego drukowania, jak i tworzenia kreatywnych projektów. Funkcja duplex pozwala na większą wygodę i szybszą pracę z każdym wydrukiem, przy zmniejszeniu zużycia papieru co jest zarówno ekonomiczne jak i ekologiczne.

Drukarka jest przyjazna dla urządzeń mobilnych, umożliwiając drukowanie bezprzewodowe z telefonów komórkowych i tabletów.

DCP-J562DW posiada intuicyjny ekran dotykowy z dostępem do niezbędnych funkcji i ustawień, dzięki czemu z łatwością obsłużysz urządzenie bez konieczności włączania komputera.

Brother DCP-J562DW drukuje z prędkością do 12 stron na minutę w czerni i 6 stron na minutę w kolorze w maksymalnym formacie A4.

    W Print24 znajdziesz kompatybilne tusze:
  • Komplet tuszy w zamienniku o dużej pojemności Print.ink LC227XL o wydajnościach 1345 stron czarny, 1525 stron kolory,
  • tusz w zamienniku Print.ink o dużej pojemności, LC227XLBK (Czarny), LC225XLC (Niebieski), LC225XLM (Magenta), LC225XLY (Żółty),
  • Komplet tuszy w zamienniku Print.ink LC223 o wydajnościach 745 stron czarny, 930 stron kolory,
  • tusz w zamienniku Print.ink LC223BK (Czarny), LC223Y (Żółty), LC223M (Magenta), LC223C (Niebieski),

W Print24 znajdziesz wysokiej jakości tusze w zamienniku Print.ink, które poza niższą ceną oferują jakość wydruku konkurencyjną z oryginałem, oraz gwarancję bezawaryjności. Dodatkowo każdy zamówiony u nas pojemnik z tuszem wyślemy do Ciebie z darmową dostawą.

Producent wkładu
Kolor
Rodzaj produktu
Seria
pixel