Tusze do drukarki Brother HL-J6010DW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 13 )

Tusze do Brother HL-J6010DW Brother HL-J6010DW to wielofunkcyjna, profesjonalna atramentowa drukarka kolorowa A3 z funkcją automatycznego druku dwustronnego i skanowania. Drukuje z prędkością 30 stron na minutę w czerni i w kolorze. Maksymalna rozdzielczość druku na urządzeniu to 1200 x 4800 dpi, zaś skanu to 2400 x 1200 dpi. Drukarka obsługuje łączność przez USB, WiFi oraz NFC, co pozwala na bezpieczne uwierzytelnianie i drukowanie mobilne ze smartfonów czy tabletów. Posiada funkcję Apple AirPrint. Drukarka jest wyposażona w zabezpieczenia biznesowe, chroniące przed wyciekiem danych.

Oryginalne wkłady atramentowe do drukarki HL-J6010DW to tusze z serii LC427 oraz LC427XL z powiększoną wydajnością firmy Brother, które znajdziesz w naszym sklepie. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Brother, co gwarantuje, że sprzedawane w Print24 wkłady marki są autentyczne i pochodzą z oficjalnych dystrybucji.

Polecamy także zgodne tusze Print.ink, dostępne w korzystnym cenowo zestawie. Tusze Print.ink wyróżniają się równie wysoką jakością druku i wydajnością jak wkłady oryginalne przy zauważalnie niższych kosztach druku.

Producent wkładu
Kolor
Rodzaj produktu
Seria
Pokaż tylko
pixel