Tusze do drukarki Brother MFC-J410 - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 14 )

Tusze do Brother MFC-J410 Brother MFC-J410 to wielofunkcyjna drukarka atramentowa przeznaczona do drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania. Posiada wbudowany interfejs sieciowy, który pozwala łączyć się z innymi urządzeniami bezprzewodowo. Drukuje w rozdzielczości do 1200 x 6000 dpi na papierze zwykłym, fotograficznym, kartach pocztowych i kopertach. Dzięki funkcji PhotoCapture Center może drukować bezpośrednio z pamięci USB i kart SD. Pozwala na skanowanie automatyczne z podajnikiem ADF do 1200 x 600 dpi i na płasko do 1200 x 2400 dpi rozdzielczości.

W Print24 uzupełnisz zarówno pojedyncze oryginalne wkłady z serii LC985 do drukarki Brother MFC-J410, jak i kupisz cały zestaw oznaczony kodem LC985VALBP. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Brother i zaopatrujemy się wyłącznie w oficjalnych punktach dystrybucji, co daje pewność, że materiały eksploatacyjne marki w naszej ofercie są autentyczne.

Godną uwagi alternatywą są zamienniki Print.ink, o równie wysokiej wydajności i jakości co oryginalne wkłady, wyróżniające się nawet kilkakrotnie niższą ceną.

Producent wkładu
Kolor
Rodzaj produktu
Seria
Pokaż tylko
pixel