Tusze do drukarki Brother MFC-J415W - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 14 )

Tusze do Brother MFC-J415W Brother MFC-J415W to wielozadaniowe urządzenie wielofunkcyjne do drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania. Może łączyć się za pośrednictwem USB lub sieci WiFi. Drukuje z szybkością 32 stron/min w czerni i 27 stron/min w kolorze, w maksymalnej rozdzielczości 1200 x 6000 dpi. Pozwala na drukowanie z pamięci USB i kart SD, oraz skanować bezpośrednio do pamięci. Obsługuje papier fotograficzny jako nośnik, co pozwala na wydruk zdjęć. Wyposażona w automatyczny podajnik ADF do szybszego skanowania.

Oryginalne wkłady przeznaczone do drukarki Brother MFC-J415W to tusze z serii LC985. Znajdziesz je w Print24, wraz z zestawem LC985VALBP, zawierającym komplet czarnego i kolorowych tuszy. Jako autoryzowany partner Brother, zaopatrujemy się wyłącznie u oficjalnych dostawców, co gwarantuje autentyczność produktów.

Polecamy również zgodne tusze Print.ink, z którymi zaoszczędzisz kilkakrotnie na kosztach drukowania na stronę. Wkłady Print.ink są objęte dożywotnią gwarancją na wkład i drukarkę naszego sklepu.

Producent wkładu
Kolor
Rodzaj produktu
Seria
Pokaż tylko
pixel