Tusze do drukarki Brother MFC-J4410DW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 14 )

Tusze do Brother MFC-J4410DW Brother MFC-J4410DW to atramentowa drukarka kolorowa A3 z funkcją automatycznego druku dwustronnego. Łączy funkcje drukarki, kopiarki, skanera i faksu. Może drukować z prędkością do 33 str./min w czerni i bieli i 25 str./min w kolorze, w maksymalnej rozdzielczości 6000 x 1200 dpi. Posiada slot na kartę pamięci i USB i może bezpośrednio drukować z tych nośników. Obsługuje połączenia przez USB, WiFi oraz Ethernet. Pozwala na drukowanie z urządzeń mobilnych, drukowanie z chmury, np. GoogleDrive, OneDrive, Dropbox, i serwisów społecznościowych jak Flickr, Facebook, Instagram i skanowanie do chmury.

Oryginalne tusze kompatybilne z urządzeniem MFC-J4410DW to wkłady z zestawów LC125 i LC127, które znajdziesz w Print24. Jako autoryzowany partner Brother gwarantujemy, że produkty marki w naszej ofercie są autentyczne i pochodzą z oficjalnej dystrybucji.

Oferujemy także zamienniki premium marki Print.ink o bardzo wysokiej wydajności, które zapewniają najwyższą jakość druku i bezawaryjną eksploatację za cenę dużo niższą niż oryginalnego wkładu.

Producent wkładu
Kolor
Rodzaj produktu
Seria
pixel