Tusze do drukarki Brother MFC-J4510DW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 14 )

Tusze do Brother MFC-J4510DW Brother MFC-J4510DW to wielofunkcyjne, kolorowe urządzenie atramentowe A3 pozwalające drukować, skanować, kopiować i faksować dokumenty. Drukuje z prędkością do 35 str./min. w trybie mono i 27 str./min w kolorze w rozdzielczości o 6000 x 1200 dpi. Maksymalna rozdzielczość skanu to 2400 x 2400 dpi. Urządzenie może drukować bezpośrednio z nośników pamięci USB i MicroSD przez wbudowane wejścia. Obsługuje łączność przez kabel USB, Ethernet i WiFi. Jest kompatybilne z usługami druku mobilnego. Może skanować do chmury i drukować z serwisów społecznościowych,

Drukarka jest kompatybilna z tuszami producenta z serii LC123, LC125 i LC127 oraz ekonomicznymi zamiennikami. Sięgnij po zgodne tusze Print.ink, dostępne w naszym sklepie z dożywotnią gwarancją na wkład i drukarkę, i przekonaj się o ich niezawodności i wysokiej jakości, które idą w parze z niską ceną.

W Print24 znajdziesz zarówno najlepsze zamienniki jak i oryginalne wkłady Brother z oficjalnej dystrybucji. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Brother i gwarantujemy autentyczność produktów marki w naszym sklepie.

Producent wkładu
Kolor
Rodzaj produktu
Seria
pixel