Tusze do drukarki Brother MFC-J4610DW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 28 )

Tusze do Brother MFC-J4610DW Brother MFC-J4610DW to atramentowe, kolorowe urządzenie wielofunkcyjne z funkcjami drukowania, kopiowania, skanowania i faksu. Pozwala na automatyczny druk dwustronny w formacie A3, z maksymalną prędkością do 33 stron/min. w czerni i 25 stron/min. w kolrze w trybie szybkim. Urządzenie może drukować bezpośrednio z kart pamięci MicroSD, USB oraz z aparatów fotograficznych przez wbudowane wejścia. Łączy się z innymi urządzeniami poprzez USB, Ethernet lub WiFi. Obsługuje drukowanie mobilne przez usługi Air Print, Google Cloud Print, Brother iPrint&Scan, Cortado Workplace oraz Wi-Fi Direct.

Urządzenie Brother MFC-J4610DW jest kompatybilne z oryginalnymi tuszami z serii LC123, LC125 i LC127. Jeśli chcesz mieć pewność, że zakupisz autentyczne wkłady producenta, wybierz Print24. Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki Brother i zaopatrujemy się wyłącznie w oficjalnej krajowej dystrybucji.

W naszej ofercie znajdziesz również zamienniki Print.ink, które są zabezpieczone przed zasychaniem i charakteryzują się równie wysoką wydajnością i jakością wydruku jak oryginalne wkłady, przy atrakcyjnej cenie.

Producent wkładu
Kolor
Rodzaj produktu
Seria
Pokaż tylko
pixel