Tusze do drukarki Brother MFC-J4710DW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 28 )

Tusze do Brother MFC-J4710DW Brother MFC-J4710DW to wielofunkcyjna drukarka kolorowa, atramentowa z funkcją duplex. Urządzenie pozwala na drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie. Drukuje w kolorze w rozdzielczości 1200 x 4800 dpi. Maksymalna rozdzielczość kopii i skanu na tej drukarce to 600 x 600 dpi. Największy format papieru obsługiwany przez urządzenie to A3. Drukarka może łączyć się z innymi urządzeniami przez USB oraz WiFi. Dzięki wsparciu dla funkcji Apple AirPrint, Brother iPrint & Scan oraz Mopria Print Service może drukować z urządzeń mobilnych.

Urządzenie jest kompatybilne z oryginalnymi tuszami Brother z kodem LC123, LC125. oraz LC127. Brother MFC-J4710DW może także wykorzystywać ekonomiczne zamienniki marki Print.ink, dostępne w naszym sklepie w różnych wariantach wydajności i korzystnych cenowo kompletach.

Tusze Print.ink są zabezpieczone przed zasychaniem i oferują równie wysoką jakość wydruku co oryginalny wkład. Zamienniki ą objęte w naszym sklepie dożywotnią gwarancją na wkład i urządzenie.

Producent wkładu
Kolor
Rodzaj produktu
Seria
Pokaż tylko
pixel