Tusze do drukarki Brother MFC-J480DW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 20 )

Tusze do Brother MFC-J480DW Brother MFC-J480DW to wszechstronna drukarka wielofunkcyjna, stworzona z myślą o wygodzie użytkowania i efektywności zarówno w domach prywatnych jak i mniejszych firmach. Dostępność tanich tuszy zamiennych Print.ink LC223, sprawia, że drukarka MFC-J480DW staje się niezwykle ekonomicznym urządzeniem, z niskim kosztem eksploatacji.

Głównym atutem MFC-J480DW jest jej wielofunkcyjność. Drukarka bez problemu poradzi sobie z wydrukiem w czerni jak i w kolorze, skanowaniem oraz kopiowaniem. To pozwala na oszczędność miejsca i zwiększa produktywność, eliminując konieczność korzystania z wielu urządzeń.

Drukarka oferuje doskonałą jakość wydruków w rozdzielczości 6000 x 1200 dpi. Teksty są ostre a kolory nasycone, co sprawia, że zarówno dokumenty, jak i zdjęcia prezentują się profesjonalnie.

Dodatkowym udogodnieniem, w które zostało wyposażone urządzenie, jest funkcja automatycznego druku dwustronnego, dzięki której drukarka samodzielnie drukuje dokumenty po obu stronach kartki.

Jeśli jesteś zwolennikiem nowych technologii i lubisz usprawniać podstawowe prace w biurze, na pewno docenisz wbudowany interfejs Wi-Fi, który umożliwia zdalny wydruk przy użyciu urządzeń przenośnych.

    Kompatybilne z drukarką Brother MFC-J480DW tusze, które znajdziesz w naszej ofercie:
  • Komplet tuszy w zamienniku o dużej pojemności Print.ink LC227XL o wydajnościach 1345 stron czarny, 1525 stron kolory,
  • tusz w zamienniku Print.ink o dużej pojemności, LC227XLBK (Czarny), LC225XLC (Niebieski), LC225XLM (Magenta), LC225XLY (Żółty),
  • Komplet tuszy w zamienniku Print.ink LC223 o wydajnościach 745 stron czarny, 930 stron kolory,
  • tusz w zamienniku Print.ink LC223BK (Czarny), LC223Y (Żółty), LC223M (Magenta), LC223C (Niebieski),

Jeśli poszukujesz tańszego rozwiązania dla swojej drukarki i nie chcesz podejmować zbędnego ryzyka, sprawdź naszą ofertę zamienników marki Print.ink. Tusze zamienne, które znajdziesz w naszym sklepie objęte są rozszerzoną gwarancją, obejmującą zarówno wkład jak i Twoje urządzenie drukujące. Dodatkowo każdy pojemnik z tuszem wyślemy do Ciebie z darmową dostawą.

Producent wkładu
Kolor
Rodzaj produktu
Seria
Pokaż tylko
pixel