Tusze do drukarki Brother MFC-J625DW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 24 )

Brother MFC-J625DW Brother MFC-J625DW to wszechstronna wielofunkcyjna drukarka atramentowa, przeznaczona do tworzenia kolorowych dokumentów i odbitek zdjęć. Łączy funkcje drukarki, skanera, kopiarki i faksu. Posiada funkcję automatycznego druku dwustronnego i automatyczny podajnik ADF. Drukuje z szybkością 35 stron/min w czerni i 27 stron/min w kolorze. Umożliwia drukowanie z kart pamięci i nośników USB. Może drukować zdjęcia na papierze fotograficznym, w formatach takich jak 10 x 15 cm czy 13 x 18 cm. Łączy się z innymi urządzeniami za pomocą USB lub w sieci bezprzewodowej.

W Print24 znajdziesz tusze do Brother MFC-J625DW z serii LC1240 oraz LC1220, również w wygodnych i korzystnych cenowo zestawach CMYK, trójpakach CMY czy dwupakach czarnych. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Brother. Wkłady marki w naszej ofercie pochodzą wyłącznie od oficjalnych, krajowych dostawców, co gwarantuje ich autentyczność i kompatybilność z urządzeniami Brother.

W naszym sklepie kupisz także najlepsze zamienne tusze do Brother MFC-J625DW od marki Print.ink, które odznaczają się odpornym na zasychanie składem oraz jakością wydruku i wydajnością porównywalną lub wyższą niż z oryginalnym tuszem.

Producent wkładu
Kolor
Rodzaj produktu
Seria
Pokaż tylko
pixel