Tusze do drukarki Brother MFC-J650DW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 19 )

Tusze do Brother MFC-J650DW Brother MFC-J650DW to wielofunkcyjna drukarka atramentowa do druku kolorowego, kopiowania, skanowania i faksowania. Największy obsługiwany przez to urządzenie format to A4. Posiada funkcję automatycznego druku dwustronnego (duplex). Może kopiować w rozdzielczości 1,200 x 1,200dpi i skanować w rozdzielczości do 1200 x 2400 dpi. Drukarka pozwala na łączność przez USB, w sieci WiFi, z aparatami fotograficznymi przez usługę Pictbridge, posiada też wbudowane wejście na karty pamięci i USB. Współpracuje z urządzeniami mobilnymi i w chmurze przez AirPrint, Google Cloud Print oraz iPrint&Scan.

Urządzenie jest kompatybilne z tuszami Brother z serii LC121 i LC123. Jeśli szukasz oryginalnych wkładów Brother, wybierz Print24. Jesteśmy oficjalnym partnerem marki; z nami zyskujesz pewność, że zakupione przez Ciebie wkłady Brother są autentyczne.

W naszej ofercie znajdziesz także zamienniki Premium marki Print.ink, wyróżniające się bardzo wysoką wydajnością i jakością wydruku przy konkurencyjnej cenie, objęte dożywotnią gwarancją na wkład i drukarkę.

Producent wkładu
Kolor
Rodzaj produktu
Seria
pixel