Tusze do drukarki Brother MFC-J6520DW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 12 )

Tusze do Brother MFC-J6520DW Brother MFC-J6520DW to wielofunkcyjna kolorowa drukarka atramentowa A3 z funkcjami druku, skanu, ksera i faksu. Może łączyć się przez USB, w sieci przewodowej i bezprzewodowej. Posiada funkcję automatycznego druku dwustronnego. Maksymalna rozdzielczość druku to 6000 x 1200 dpi. Urządzenie osiąga prędkość druku do 35 stron/min w trybie mono i 27 stron/min. w kolorze. obsługuje druk ze smartfonów i tabletów przez usługi AirPrint, Google Cloud Print, iPrint&Scan oraz Wi-Fi Direct. Może drukować bezpośrednio z kart pamięci MicroSD i USB.

Urządzenie Brother MFC-J6520DW jest kompatybilne z tuszami producenta z serii LC125 oraz LC129 oraz ekonomicznymi zamiennikami o identycznej wydajności. Zgodne tusze Print.ink są zabiezpieczone przed zasychaniem pozwalają na wykonywanie wydruków bardzo wysokiej jakości przy znacznie korzystniejszej cenie.

W Print24 znajdziesz zarówno najlepsze wkłady zamienne jak i oryginalne tusze Brother, pochodzące z oficjalnych źródeł dystrybucji.

Producent wkładu
Kolor
Rodzaj produktu
Seria
pixel