Tusze do drukarki Brother MFC-J6957DW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 13 )

Tusze do Brother MFC-J6957DW Brother MFC-J6957DW jest wielofunkcyjnym, kolorowym urządzeniem atramentowym, które oferuje możliwość dwustronnego drukowania, skanowania, kopiowania i faksowania w formacie A3. Urządzenie drukuje z prędkością 30 stron na minutę i skanuje 2-stronnie z prędkością 36 stron na minutę w formacie A4.Jest wyposażone w 3 podajniki papieru o pojemności 250 arkuszy. Obsługuje łączność przez sieć Ethernet, WiFi oraz NFC. Może łączyć się z aplikacjami mobilnymi i w chmurze. Jest wyposażona w zabezpieczenia biznesowe i chronioną konfigurację sieci WiFi. Urządzenie jest kompatybilne z wysokowydajnymi tuszami.

Oryginalne tusze producenta dla Brother MFC-J6957DW to wkłady z serii LC427/LC427XL. Jeśli zależy Ci na najwyższej wydajności i korzystnej cenie, sięgnij po zamienne tusze Print.ink.

Te zgodne wkłady, które nie odbiegają od oryginalnych produktów pod względem wydajności oraz jakości wydruku, są dostępne w naszym sklepie w oszczędnym zestawie i z dożywotnią gwarancją na wkład i produkt.

Producent wkładu
Kolor
Rodzaj produktu
Seria
Pokaż tylko
pixel