Termosublimacyjne do drukarki Canon Selphy CP1200 - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 3 )

Wkłady do Canon SELPHY CP1200 Canon SELPHY CP1200 to bezprzewodowa drukarka termosublimacyjna do drukowania zdjęć. Może łączyć się bezprzewodowo z komputerem, aparatem lub urządzeniami mobilnymi. Pozwala na łatwe drukowanie z telefonów i tabletów Apple dzięki funkcji AirPrint. Może drukować w formacie kartki pocztowej, kwadratu, karty kredytowej lub na mini naklejkach. W zależności od formatu szybkość drukowania wynosi ok. 27 do 47 sekund. Posiada slot na karty pamięci Micro SD, może drukować także z pamięci USB. Dzięki zaawansowanym opcjom edycji i odchylanemu ekranowi LCD umożliwia łatwe dostosowanie zdjęć przed wydrukiem.

Oferuje opcje wykończenia błyszczącego i półbłyszczącego. Wkłady kompatybilne z tą drukarką to folia termosublimacyjna Canon KP-36IP, oraz specjalny papier Canon KP-108IN. Wszystko, co jest Ci potrzebne do drukowania na urządzeniu Canon SELPHY CP1200 znajdziesz w Print24.

Jesteśmy oficjalnym resellerem marki Canon. Z nami zyskujesz pewność, że otrzymasz autentyczne wkłady najwyższej jakości.

Seria
pixel