Termosublimacyjne do drukarki Canon Selphy CP1300 - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 3 )

Wkłady do Canon SELPHY CP1300 Canon SELPHY CP1300 to kompaktowa, przenośna drukarka do zdjęć w technologii termosublimacyjnej. Łączy się z innymi urządzeniami za pośrednictwem WiFi. Kompatybilna z funkcjami Canon PRINT, usługom Mopria i Apple AirPrint do drukowania z urządzeń mobilnych i inteligentnych. Może drukować bezpośrednio z aparatów fotograficznych, pamięci USB lub kart SD, smartfonów czy komputerów. Wyposażona w funkcje edycji i ozdabiania zdjęć filtrami, ramkami, tekstem czy naklejkami. Dzięki aplikacji Selphy Photo Layout pozwala na tworzenie zestawień zdjęć na jednym arkuszu.

Odchylany ekran ułatwia dostosowanie odbitek. Urządzenie może drukować w formacie kartki pocztowej, karty kredytowej, karty kredytowej, w formacie kwadratowym i na miniaturowych naklejkach. Do drukowania na drukarce Canon SELPHY CP1300 niezbędne są folie Canon KP-36IP, oraz papier termosublimacyjny Canon KP-108IN.

Potrzebne wkłady bez trudu skompletujesz w Print24. Jesteśmy oficjalnym resellerem marki Canon i zaopatrujemy się w oficjalnych punktach dystrybucji, co gwarantuje autentyczność produktów.

Seria
pixel