Tonery do drukarki Canon i-SENSYS LBP252dw - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 6 )

Tonery do Canon i-SENSYS LBP252dw Canon i-SENSYS LBP252dw to jednofunkcyjna drukarka laserowa mono. Pierwszą stronę przygotowuje do 6 sekund, i drukuje z szybkością do 33 stron na minutę, w rozdzielczości 600 x 600 dpi. Może pracować w sieci Ethernet i bezprzewodowej WiFi, oraz drukować ze smartfonów i tabletów z funkcją AirPrint, a także drukować z chmury za pośrednictwem aplikacji Canon PRINT Business. W zestawie z podajnikiem na 300 arkuszy, z opcją rozszerzenia pojemności na 800 arkuszy. Może drukować na papierze zwykłym, grubym, makulaturowym, etykietach i kopertach.

W Print24 znajdziesz kompatybilne tonery do Twojej drukarki Canon dopasowane do Twoich oczekiwań. Jesteśmy oficjalnym resellerem marki; wkłady Canon w naszej ofercie pochodzą od autoryzowanych dostawców, co gwarantuje ich autentyczność. Oryginalne wkłady do Canon i-SENSYS LBP252dw to tonery CRG-719 oraz CRG-719H o zwiększonej wydajności.

Szukasz jeszcze wyższej wydajności za niższą cenę? Sięgnij po zamienniki Estio, z którymi będziesz drukować w równie wysokiej jakości co z oryginalnym wkładem, oszczędzając na każdej stronie.

Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
pixel