Tonery do drukarki Canon i-SENSYS LBP6310DN - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 6 )

Tonery do Canon i-SENSYS LBP6310DN Canon i-SENSYS LBP6310DN to jednofunkcyjne urządzenie laserowe do druku mono w formatach do A4. Może łączyć się za pośrednictwem USB i sieci Ethernet. Funkcja automatycznego druku dwustronnego, duża prędkość drukowania do 33 stron na minutę, maksymalne miesięczne obciążenie do 25000 stron i możliwość rozszerzenia pojemności podajników do 800 arkuszy czynią urządzenie odpowiednim rozwiązaniem do małych i średnich biur. Canon i-SENSYS LBP6310DN drukuje w rozdzielczości do 2400 x 600 dpi, na papierze zwykłym, kopertach, kartach katalogowych, etykietach i folii.

Oryginalne wkłady kompatybilne z Canon i-SENSYS LBP6310DN to tonery CRG-719 oraz CRG-719H. Znajdziesz je w Print24. Jesteśmy oficjalnym resellerem marki i zaopatrujemy się wyłącznie w autoryzowanych hurtowniach, aby zagwarantować autentyczność produktów w naszej ofercie.

Jeśli zależy Ci zarówno na jakości jak i oszczędności, sięgnij po zamienniki Estio, które pozwolą Ci drukować w równie wysokim lub wyższym nakładzie niż oryginalne tonery za kilkakrotnie niższą cenę.

Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
pixel