Tonery do drukarki Canon i-SENSYS LBP6650DN - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 6 )

Tonery do Canon i-SENSYS LBP6650DN Canon i-SENSYS LBP6650DN to jednofunkcyjna drukarka laserowa mono, pozwalająca na drukowanie do formatu A4 przez USB lub w sieci Ethernet. Wyróżnia się wysoką szybkością drukowania do 33 stron na minutę i maksymalnym miesięcznym obciążeniem do 50000 stron, co w połączeniu z funkcją automatycznego drukowania dwustronnego czyni ją wydajnym rozwiązaniem do małego lub średniego biura. Drukuje w rozdzielczości 2400 x 600 dpi. Nośniki wykorzystywane przez urządzenie to papier zwykły, koperty, etykiety, karty katalogowe i folie.

Tonery producenta kompatybilne z Canon i-SENSYS LBP6650DN to wkłady CRG-719H i CRG-719, dostępne w Print24. Jesteśmy oficjalnym resellerem Canon. Kupując u nas zyskujesz pewność, że otrzymane wkłady są w pełni autentyczne i pochodzą od autoryzowanych dostawców.

W naszej ofercie znajdziesz również najlepsze zamienniki Estio, które pozwolą Ci kilkakrotnie obniżyć koszty drukowania, ciesząc się równie wysoką lub wyższą wydajnością i jakością wydruku co z oryginalnym wkładem.

Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
pixel