Tonery do drukarki Canon i-SENSYS LBP6670DN - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 6 )

Tonery do Canon i-SENSYS LBP6670DN Canon i-SENSYS LBP6670DN to profesjonalna drukarka laserowa, stworzona z myślą o biurach i gospodarstwach domowych. Ta zaawansowana drukarka oferuje niezawodność, wydajność i wysoką jakość wydruków, umożliwiając skuteczną pracę przy użyciu tonerów CRG-719H.

LBP6670DN wyróżnia się wysoką prędkością drukowania, pozwalając na wydruk do 33 stron w formacie A4 na minutę. Dzięki temu możesz sprawnie wykonywać liczne wydruki, w krótszym czasie.

Canon i-SENSYS LBP6670DN oferuje funkcję dwustronnego drukowania, co pozwala na wygodne tworzenie dwustronnych dokumentów. To praktyczne i wygodne rozwiązanie, które znacznie ułatwi Twoją pracę w biurze.

Drukarka jest wyposażona w interfejs sieciowy, umożliwiający łatwe udostępnianie drukarki w sieci lokalnej. Można drukować bezpośrednio z różnych urządzeń w biurze, dzięki czemu korzystanie z drukarki jest wygodne i elastyczne.

LBP6670DN umożliwia wydruk na papierze standardowym, oraz papierze o wysokiej gramaturze folii przezroczystej, etykietach, kartkach indeksowych, kopertach i pocztówkach.

Drukarka jest łatwa w instalacji i obsłudze, dzięki czemu można szybko rozpocząć drukowanie i cieszyć się wygodą obsługi. W Print24 znajdziesz kompatybilne z Canon i-SENSYS LBP6670DN tonery zamienniki od Estio i Economy, które oferują najwyższej klasy wydruki w znacznie niższej cenie. Wkłady alternatywne od sprawdzonych producentów to idealna alternatywa dla osób, chcących zminimalizować koszty wydruku, bez utraty jakości.

    Kompatybilne z LBP6670DN tonery znajdziesz w wersji:
  • Toner zamiennik Estio CRG-719 o wydajności 2700 stron
  • Toner zamiennik Estio CRG719H o wydajności 7500 stron
  • Toner zamiennik Economy CRG-719 o wydajności 2300 stron
  • Toner zamiennik Economy CRG719H o wydajności 6500 stron
  • Toner Oryginalny CRG-719 o wydajności 2100 stron
  • Toner Oryginalny CRG-719H o wydajności 6400 stron

Zamawiając w Print24 wybierasz sprzedawcę z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku materiałów eksploatacyjnych. Każdy zakupiony u nas toner jest w pełni bezpieczny dla Twojego urządzenia. Z tonerami Economy i Estio możesz drukować taniej bez obaw stan swojej drukarki. 

Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
pixel