Tonery do drukarki Canon i-SENSYS MF212w - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 3 )

Tonery do Canon i-SENSYS MF212w Canon i-SENSYS MF212w to wielofunkcyjne urządzenie laserowe przeznaczone do drukowania i kopiowania dokumentów i grafiki w czerni i bieli, oraz skanowania mono lub w kolorze. Może drukować i kopiować z szybkością do 23 stron na minutę, w rozdzielczości do 600 x 600 dpi. Przygotowuje pierwszą stronę wydruku w 6 sekund. Pozwala na łączność w sieci bezprzewodowej i Ethernet oraz drukowanie z urządzeń mobilnych z AirPrint, Mopria lub Canon Mobile Printing.

Oryginalny wkład do drukarki Canon i-SENSYS MF212w to toner CRG-737, dostępny w Print24. Jesteśmy oficjalnym resellerem marki Canon. Kupując u nas zyskujesz pewność, że otrzymane wkłady będą autentyczne i kompatybilne z Twoim urządzeniem. Polecamy również zgodne wkłady Estio dla Canon i-SENSYS MF212w, z którymi możesz drukować znacznie taniej, w równie wysokiej jakości i wydajności niż z oryginalnym wkładem.

Dożywotnia gwarancja od naszego sklepu na wkłady Estio i drukarkę, w której są zainstalowane zapewni Ci bezproblemową eksploatację.

Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
pixel