Tonery do drukarki Canon i-SENSYS MF227DW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 3 )

Tonery do Canon i-Sensys MF227dw Canon i-Sensys MF227dw to wielozadaniowa drukarka A4 łącząca funkcję automatycznego druku dwustronnego, skanowania, kopiowania i faksu. Drukuje do 28 stron na minutę w trybie jednostronnym i do 16 stron na minutę dwustronnie. Pierwsza strona wydruku na urządzeniu jest gotowa w ok. 6 sekund. Urządzenie może drukować w rozdzielczości zoptymalizowanej do 1200 x 1200 dpi (normatywnej 600 x 600 dpi). Maksymalne miesięczne obciążenie urządzenia to 10000 stron. Może łączyć się z innymi urządzeniami w sieci LAN, WiFi lub USB. Wyposażone w podajniki papieru na 250 arkuszy standardowych i podajnik ADF na 35 arkuszy.

Szukasz kompatybilnego wkładu do drukarki Canon i-Sensys MF227dw? Wybierz oryginalny toner CRG-737 lub ekonomiczne zamienniki. W Print24 znajdziesz zarówno autentyczne wkłady producenta Canon jak i zgodne tonery o równie wysokiej wydajności i jakości marki Estio. Z zamiennikami Estio obniżysz koszty drukowania kilkakrotnie, ciesząc się jakością i wydajnością na poziomie oryginalnego wkładu.

Dzięki dożywotniej gwarancji na wkłady Estio i drukarkę, w której są zainstalowane od naszego sklepu możesz wypróbować je bez obaw.

Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
pixel