Tonery do drukarki Canon i-SENSYS MF229dw - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 3 )

Tonery do Canon i-SENSYS MF229dw Canon i-SENSYS MF229dw to wielofunkcyjna drukarka laserowa pozwalająca na drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie w formacie do A4. Wspiera łączność przez USB, WiFi i Ethernet, oraz mobilne drukowanie za pośrednictwem Apple AirPrint lub Mopria. Posiada funkcję automatycznego drukowania dwustronnego. Drukuje do 27 stron na minutę w trybie jednostronnym, w rozdzielczości zoptymalizowanej do 1200 x 1200 dpi. Wyposażona w tacę na 250 arkuszy standardowych, otwór ręcznego podawania pojedynczych arkuszy i podajnik DADF na 50 arkuszy.

W Print24 znajdziesz autentyczny wkład CRG-737 od Canon kompatybilny z drukarką Canon i-SENSYS MF229dw. Jesteśmy autoryzowanym resellerem Canon. Zaopatrujemy się w oficjalnych krajowych punktach dystrybucji, co gwarantuje autentyczność produktów. Jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem zamienników Estio.

Wybierz zgodny wkład od Estio do twojej drukarki i-SENSYS MF229dw i przekonaj się, że możesz drukować w równie wysokim standardzie za niższą cenę. Tonery Estio są objęte dożywotnią gwarancją na wkład i drukarkę od naszego sklepu.

Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
pixel