Tonery do drukarki Canon i-SENSYS MF237W - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 3 )

Tonery do Canon i-SENSYS MF237W Canon i-SENSYS MF237W to laserowa drukarka 4 w 1 pozwalająca drukować, kopiować, skanować i faksować w domu lub w małym biurze, o maksymalnej rozdzielczości druku 600 x 600 dpi. Drukuje i skanuje z szybkością do 23 stron na minutę, jednostronnie. Może łączyć się w sieci bezprzewodowej oraz z urządzeniami przenośnymi z systemem iOS lub Android, za pomocą funkcji Apple AirPrint lub Mopria, aplikacji Canon Print Business lub wtyczce Canon Print Service. Posiada opcje raportowania ECO oraz automatycznego wyłączania i ograniczania zużycia energii, dzięki którym w łatwy sposób możesz śledzić i zmniejszyć ślad węglowy swojego domowego biura lub firmy.

W Print24 sklepie znajdziesz oryginalny wkład kompatybilny z Canon i-SENSYS MF237W, toner CRG-737, oraz szeroki wybór zamienników. Jesteśmy oficjalnym resellerem Canon i zaopatrujemy się w autoryzowanych punktach dystrybucji marki, co daje pewność, że produkty tego producenta w naszym sklepie są autentyczne. Zachęcamy również do sięgania po zamienniki Estio z naszej oferty Premium.

Przekonaj się, że możesz drukować kilkakrotnie taniej, z równie wysoką jakością i wydajnością co z użyciem oryginalnego tonera z naszą dożywotnią gwarancją na wkłady Estio i drukarkę na czas ich eksploatacji.

Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
pixel