Tonery do drukarki Canon i-SENSYS MF247DW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 3 )

Tonery do Canon i-SENSYS MF247DW Canon i-SENSYS MF247DW to laserowa drukarka mono All-in-One z funkcjami automatycznego drukowania dwustronnego, kopiowania, skanowania i faksowania. Urządzenie o wysokiej wydajności, świetnie sprawdza się się w domowym biurze lub niewielkiej firmie dzięki wysokiej szybkości wydruku: do 27 stron na minutę jednostronnie i do 15 stron na minutę dwustronnie. Drukuje, kopiuje i skanuje w rozdzielczości do 600 x 600 dpi. Skanuje w czerni i bieli lub w kolorze. Może współpracować ze smartfonami i tabletami z systemem iOS lub Android kompatybilnymi z Apple AirPrint lub Mopria, aplikacją Canon Print Business lub wtyczką Canon Print Service.

Jeśli szukasz wkładów kompatybilnych z Canon i-SENSYS MF237W, wybierz Print24. W naszym sklepie znajdziesz zarówno oryginalny toner producenta z kodem CRG-737 z autoryzowanej, krajowej dystrybucji, jak i najlepsze ekonomiczne zamienniki.

Polecamy zgodne tonery Estio, objęte atrakcyjną ofertą dożywotniej gwarancji na wkład i drukarkę, dzięki której przekonasz się, że możesz bezpiecznie i wydajnie drukować za kilkakrotnie niższą cenę, w równie wysokiej jakości co z tonerem producenta.

Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
pixel