Tonery do drukarki Canon i-SENSYS MF249DW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 3 )

Tonery do Canon i-SENSYS MF249DW Canon i-SENSYS MF249DW to wielofunkcyjna drukarka laserowa mono, pozwalająca drukować, kopiować, skanować i faksować w formacie do A4. Świetne rozwiązanie do domowego biura lub niewielkiej firmy dzięki wysokiej wydajności i opcjom sterowania i udostępniania bezprzewodowego. Szybkość drukowania na urządzeniu wynosi 27 stron na minutę w trybie jednostronnym, i 15 stron na minutę dwustronnie. Drukarka może współpracować z urządzeniami mobilnymi z systemem iOS lub Android, za pośrednictwem Apple AirPrint lub Mopria, aplikacji Canon Print Business lub wtyczce Canon Print Service. Posiada automatyczny dwustronny podajnik ADF na aż 50 arkuszy.

Oryginalny wkład do urządzenia Canon i-SENSYS MF249DW to toner CRG-737, dostępny w Print24. Jesteśmy oficjalnym resellerem marki Canon. Kupując u nas zyskujesz pewność, że produkty producenta w naszej ofercie są autentyczne i kompatybilne z Twoim urządzeniem.

Canon i-SENSYS MF249DW może również wykorzystywać ekonomiczne zamienniki, takie jak zgodne wkłady Estio. Dożywotnia gwarancja naszego sklepu na tonery Estio i drukarkę pozwoli Ci drukować bez przeszkód, ciesząc się wydajnością i jakością na poziomie oryginalnego wkładu za kilkakrotnie niższą cenę.

Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
pixel