Tonery do drukarki Canon i-SENSYS MF411DW - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 6 )

Tonery do Canon i-SENSYS MF411DW Canon i-SENSYS MF411DW to wielofunkcyjne urządzenie laserowe mono pozwalające drukować, kopiować i skanować w formacie do A4. Nawiązuje połączenia z innymi urządzeniami przez USB, Ethernet, WiFi lub WiFi Direct. Pozwala drukować ze smartfonów i tabletów z aplikacją Canon PRINT, wtyczką Canon Print Service, aplikacją Canon PRINT Business, AirPrint lub Mopria. Dzięki aplikacji Canon PRINT Business może pracować w chmurze. Drukuje w rozdzielczości do 600 x 600 dpi, z prędkością do 33 stron na minutę, z pierwszą stroną gotową w 6,3 sekundy.

Oryginalne wkłady kompatybilne z Canon i-SENSYS MF411DW, tonery CRG-719H lub CRG-719, znajdziesz w Print24. Jesteśmy oficjalnym resellerem marki Canon i dbamy by do naszych klientów trafiały autentyczne produkty zaopatrując się w autoryzowanych punktach dystrybucji. Polecamy również zgodne tonery Estio, które pozwolą Ci obniżyć koszty drukowania nawet kilkakrotnie, ciesząc się równie wysoką jakością i wydajnością co z oryginalnym wkładem.

By zapewnić Ci bezawaryjną eksploatację, obejmujemy zamienniki Estio dożywotnią gwarancją na wkład i drukarkę, w której jest zainstalowany.

Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
pixel