Tonery do drukarki Canon i-SENSYS MF418X - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 6 )

Tonery do Canon i-SENSYS MF418X Canon i-SENSYS MF418X to wielofunkcyjna drukarka laserowa przeznaczona do drukowania tekstu i grafiki w czerni i bieli, kopiowania i skanowania. Może łączyć się z innymi urządzeniami przez USB, Ethernet, WiFi lub WiFi Direct. Umożliwia drukowanie mobilne z telefonów i tabletów z aplikacją Canon PRINT, wtyczką Canon Print Service, aplikacją Canon PRINT Business, AirPrint lub Mopria. Z aplikacją Canon PRINT Business może skanować do chmury i drukować z chmury. Drukuje w rozdzielczości do 600 x 600 dpi, z prędkością do 33 stron na minutę. Jako nośnik wykorzystuje papier zwykły, makulaturowy, etykiety, koperty i pocztówki.

W zależności od wydajności, którą chcesz uzyskać możesz wybierać spośród oryginalnych wkładów CRG-719H lub CRG-719, dostępnych w Print24. Jako oficjalny reseller Canon gwarantujemy, że produkty marki w naszej ofercie są autentyczne i pochodzą od autoryzowanych dostawców.

Proponujemy również zamienniki Estio, które wyróżniają się połączeniem jakości i wydajności na poziomie oryginalnego wkładu z bardzo korzystną ceną. Zgodne tonery Estio są objęte dożywotnią gwarancją na wkład i drukarkę od Print24.

Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
pixel