Tonery do drukarki Canon i-SENSYS MF419X - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 6 )

Tonery do Canon i-SENSYS MF419X Canon i-SENSYS MF419X to wielofunkcyjna laserowa drukarka monochromatyczna, pozwalająca drukować, kopiowac i skanować do formatu A4. Obsługuje połączenia przez USB, w sieci Ethernet, WiFi i przez WiFi Direct. Drukuje w rozdzielczości do 600 x 600 dpi, z prędkością do 33 stron na minutę. Umożliwia drukowanie mobilne z AirPrint lub Mopria, wtyczką Canon Print Service i aplikacją Canon PRINT Business, która służy także do drukowania z chmury i skanowania do chmury. Funkcja automatycznego druku dwustronnego i maksymalne obciążenie do 50000 stron sprawiają że urządzenie nadaje się do użytku biurowego.

W Print24 znajdziesz oryginalne wkłady przeznaczone do Canon i-SENSYS MF419X, tonery CRG-719 lub CRG-719H, oraz szeroki wybór zamienników. Jesteśmy oficjalnym resellerem Canon. Zaopatrujemy się w autoryzowanych punktach dystrybucji marki by zapewnić autentyczność produktów w naszej ofercie.

Polecamy również zgodne tonery Estio dostępne w Print24, sprawdzony i bezpieczne rozwiązanie aby drukować taniej w równie wysokim nakładzie i jakości co z oryginalnym wkładem.

Producent wkładu
Rodzaj produktu
Seria
pixel