Tusze do drukarki HP DeskJet 2630 - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 8 )

Tusze do HP DeskJet 2630 HP DeskJet 2630 to wysokiej jakości urządzenia wielofunkcyjne, które umożliwiają szybkie drukowanie, kopiowanie i skanowanie dokumentów w formacie A4. Sprzęt ten wyposażony został w takie funkcjonalności jak port USB 2.0 oraz funkcja Airprint, która pozwala na wygodne drukowanie zdjęć i dokumentów w pełnej jakości z komputera Mac, iPhone, iPada lub iPoda touch, bez konieczności instalowania dodatkowych sterowników. 

W związku z tym w naszym sklepie Print24 przygotowaliśmy specjalną kategorię oryginalnych tuszów do drukarek HP DeskJet 2630, jak również zamienników tuszów HP 304XL, które korzystnie wpływają na obniżenie kosztów eksploatacji urządzenia drukującego. Nasze zamienniki tuszów do drukarek HP DeskJet 2630 od Print.ink, łączą w sobie bardzo dobrą jakość druku i niską cenę, przy równoczesnym zachowaniu dużej wydajności.

Tusze zamienne od Print.ink to nie tylko niska cena, ale również gwarancja wydajnego, nasyconego wydruku, o jakości oryginału. W Print24 oferujemy rozszerzoną ochronę na tusze zamienne naszej marki oraz całkowicie darmową dostawę!

Producent wkładu
Kolor
Rodzaj produktu
Seria
pixel