Tusze do drukarki HP DeskJet Ink Advantage 5075 - zamienniki i oryginalne

( ilość produktów: 5 )

Tusze do drukarki HP DeskJet Ink Advantage 5075Urządzenia drukujące Hewlett-Packard od lat cieszą się niesłabnącą popularność na polskim rynku. Zmieniające się trendy nie są w stanie odmienić wysokich notowań HP – założona w 1939 r. firma w Kalifornii, parafrazując fragment Wesela Wyspiańskiego, „trzyma się mocno”. W elektromarketach i specjalistycznych sklepach z drukarkami możemy znaleźć szeroki wachlarz urządzeń do drukowania i skanowania sygnowanych minimalistycznym, okrągłym logo.

Jednym z najczęściej wybieranych sprzętów na potrzeby użytku domowego, a nawet biurowego jest DeskJet Ink Advantage 5075. Prosta w obsłudze maszyna łączy w sobie trzy role: drukarki atramentowej, skanera i kopiarki. Klienci doceniają dobry stosunek ceny do jakości, wysoką wydajność drukowania oraz wbudowany interfejs WiFi. Ergonomiczny kształt i smukła linia sprawiają, że opisywane urządzenie świetnie się prezentuje, co ma duże znaczenie dla osób szukających narzędzia do swojego domowego biura lub eleganckiego gabinetu.

Tanie tusze HP 652

Zdając sobie sprawę z popularności urządzeń HP, wyposażyliśmy nasze wirtualne regały w szereg tuszów, zamienników i tonerów przeznaczonych do drukarek HP. Często poszukiwanym przez naszych Klientów produktem jest tusz HP 652. Jest on dostępny na Print24.com.pl w kilku wersjach: oryginalny tusz czarny i trójkolorowy, zamiennik czarny i zamiennik trójkolorowy (dostępne w większej pojemności XL) oraz zestaw zamienników 652XL.

O jego wydajności niech świadczy fakt, że czarny tusz 652XL pozwala na zadrukowanie aż 900 stron tekstu w formacie A4. Nasz serwis jest wyłącznym dystrybutorem zamienników do drukarek marki Print.ink, co sprawia, że możemy zaoferować najlepsze ceny na rynku. Co więcej, znamy dokładnie sprzedawane tusze i mamy pełne przekonanie o jakości wydruków, które możemy uzyskać z ich wykorzystaniem. Oryginalne tusze i zamienniki HP 652 są kompatybilne z wieloma narzędziami amerykańskiego producenta, a wspomniane wyżej urządzenie wielofunkcyjne 5075 jest tylko jednym z kilkunastu modeli obsługiwanych przez te wkłady do drukarki 652.

Producent wkładu
Kolor
Rodzaj produktu
Seria
pixel