Czy warto inwestować w zamienniki tonerów i tuszy do drukarki marki Estio?

2023-08-09
Czy warto inwestować w zamienniki tonerów i tuszy do drukarki marki Estio?

Chcesz kupić sprawdzony zamiennik do swojej drukarki? Nie wiesz, jaki tani toner nie pogorszy jakości wydruku? Szukasz sprawdzonych materiałów eksploatacyjnych, które są ekonomiczne i nie wpływają na jakość wydruku? Sprawdź, zamienniki Estio! Zobacz, dlaczego warto inwestować w produkty tej marki!

Czym są zamienniki tonerów Estio?


Zamienniki tonerów Estio to wysokiej jakości zamienniki premium, które powstały w 2010 roku. Estio to jedna z pierwszych marek zamienników w Polsce. W swojej ofercie posiada tonery dla wielofunkcyjnych urządzeń oraz zwykłych drukarek. Dzięki temu masz do wyboru wiele produktów w bardzo konkurencyjnej cenie w porównaniu do oryginałów.

Dlaczego warto inwestować w zamienniki tonerów Estio?


Tonery marki Estio wyróżnia wydajność i wysoka jakość druk, która jest identyczna, jak w produktach oryginalnych. Co więcej, pojemniki z tonerami oraz inne komponenty obejmuje gwarancja. Na kartridże Estio przysługuje klientom dodatkowa gwarancja na drukarkę. Same tonery posiadają natomiast dożywotnią gwarancję, dzięki czemu masz pewność, że Twoje urządzenie będzie objęte ochroną producenta, przez cały okres eksploatacji. Dodatkowe zalety zamienników tonerów Estio to:

  • wyraźne kolory w przypadku kolorowych urządzeń,
  • idealna czerń w przypadku drukarek monochromatycznych,
  • rozszerzona gwarancja bezpiecznej dostawy — towar zostaje wymieniony na zasadzie door to door, jeśli ulegnie uszkodzeniu podczas dostawy,
  • gwarancja premium — dożywotnia gwarancja na toner i urządzenia, w przypadku awarii drukarki z winy tonera, zostanie ona wymieniona na nową lub bezpłatnie naprawiona w naszym serwisie,
  • produkty Estio nadają się do recyklingu.

Czy oryginały tonerów są lepsze od zamienników Estio?


Oryginalne tonery są polecane przez producentów drukarek, ponieważ gwarantują dopasowanie do konkretnego modelu drukarki. Jednak zamienniki marki Estio zostały zaprojektowane w ten sposób, aby precyzyjnie dało się je podmienić. Ponadto dużym plusem zamienników jest ich niska cena w porównaniu z ceną oryginalnych tonerów. Toner oryginalny jest drogi, ponieważ producenci często narzucają dodatkową marżę za markę produktu. Zatem jeśli chcesz zaoszczędzić na materiałach eksploatacyjnych, to warto wybrać zamienniki kompatybilne z Twoją drukarką.
Miej na uwadze, że w większości przypadków zamienniki Estio dają możliwość wydruku większej ilości materiałów w porównaniu do oryginałów.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2023
pixel