Gotowe do wydrukowania, kolorowanki wakacyjne dla dzieci

2023-07-18
Gotowe do wydrukowania, kolorowanki wakacyjne dla dzieci

Lato w pełni, a wraz z nim nadchodzi czas na wakacyjne przygody i kreatywność. Dzisiaj mamy dla was coś wyjątkowego - gotowe do wydrukowania kolorowanki wakacyjne dla dzieci, które wprowadzą wasze maluchy w świat wakacyjnych czarów. Kolorowanki są dostosowane do wydruku na standardowej drukarce, dzięki czemu możecie je wydrukować w domowym zaciszu. Przygotujcie farby, kredki lub flamastry i kolorujcie!

Aby wydrukować kolorowanki:

  1. kliknij w wybrany obrazek z kolorowanką,
  2. wciśnij klawisz “Ctrl+P”,
  3. Drukuj.

Pierwszy zestaw kolorowanek, który przedstawiamy, przeniesie wasze dzieci na wymarzoną plażę. Znajdą tam piasek, fale oceanu, leżaki i parasole, a nawet rzucające się do wody delfiny. Niech wasze maluchy przemienią te czarno-białe obrazy w paletę kolorów, dodając im wakacyjnego blasku i radości.

kolorowanka-wakacje kolorowanka-wakacje-1 kolorowanka-wakacje-drukarka

Czy wasze dzieci marzą o nurkowaniu w otoczeniu kolorowych ryb i tajemniczych morskich stworzeń? Dzięki naszym kolorowankom z motywem podwodnym, mogą odkryć fascynujący świat oceanu bez wychodzenia z domu. Niech wyobraźnia ich popłynie razem z delfinami, rekinami i rafami koralowymi, nadając tym obrazkom niesamowite odcienie niebieskiego.

Kolorowanka-podwodna-1 kolorowanka-podwodna-2

Pamiętaj, że niezbędne do wydruku kolorowanek materiały eksploatacyjne, takie jak papier do drukarki oraz tusze i tonery, znajdziesz w naszym sklepie Print24.

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2023
pixel