Gwarancja na produkty Estio i Print.ink – co musisz wiedzieć?

2024-01-03
Gwarancja na produkty Estio i Print.ink – co musisz wiedzieć?

W Print24 zależy nam, aby nasi klienci mogli cieszyć się materiałami eksploatacyjnymi najwyższej jakości, nie przepłacając za drukowanie. Zdajemy sobie jednak sprawę, że z wyborem tuszy i tonerów zamiennych mogą się łączyć obawy i niewiadome. Aby rozwiać wątpliwości, oferujemy dożywotnią gwarancję na produkty marek Estio i Print.ink, która obejmuje także Twoją drukarkę. Ale jak to działa?
Niezależnie od tego, czy zaciekawiła Cię nasza oferta zamienników i chcesz się dowiedzieć więcej, czy słyszysz o nich pierwszy raz, zapraszamy - w tym artykule dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć na temat gwarancji na zgodne wkłady marek Estio i Print.ink w naszym sklepie. Warto jednak zacząć od krótkiego wyjaśnienia podstawowej kwestii - czym właściwie są zamienniki?

Czym są zgodne wkłady?


Zgodne wkłady lub zamienniki do drukarek to materiały eksploatacyjne, które zostały wyprodukowane przez inną firmę niż producenta urządzenia. Nie mamy tu do czynienia z podróbkami, gdyż zgodne kartridże nie udają oryginalnych. Za niższą cenę otrzymujemy odrębny produkt w odmiennym opakowaniu, który spełnia te same zadania co oryginalny tusz lub toner.

Zamienniki a gwarancja producenta


Mit, że korzystanie z zamienników powoduje utratę gwarancji na urządzenie jest często rozpowszechniany nawet przez producentów drukarek. Nie daj się zwieść, jeśli trafisz na takie zapisy w opisach produktów lub warunkach gwarancji urządzenia - jest to przykład tzw. klauzuli abuzywnej, której egzekwowanie jest niezgodne z prawem.

Dlaczego Estio lub Print.ink?


Estio to marka zgodnych wkładów Premium przeznaczonych do drukarek laserowych, Print.ink oferuje zamienne tusze do drukarek atramentowych.
Obie te marki wyróżnia:

  • wydajność równa lub wyższa od oryginalnego wkładu,
  • jakość wydruków, które prezentują się równie dobrze lub jeszcze lepiej,
  • wysoka wytrzymałość komponentów,
  • bezproblemowa instalacja,
  • bezawaryjna eksploatacja.

Dodatkowo, tusze Print.ink są zabezpieczone przed zasychaniem w kasecie, przez co nie zablokują głowicy drukującej.
Te cechy zostały potwierdzone przed dokładne testy, ale chcemy o nich przekonać także Ciebie. W tym celu przygotowaliśmy korzystną ofertę gwarancyjną, która pozwoli Ci wypróbować zamienniki do drukarki od Estio i Print.ink bez ryzyka - a kiedy już spróbujesz, na pewno po nie wrócisz!

Gwarancja na drukarkę i wkład - jak to działa?


Wkłady Estio i Print.ink są objęte gwarancją automatycznie - nie musisz wypełniać dodatkowych formalności ani dopłacać. Faktura, paragon lub potwierdzenie zamówienia w naszym systemie służy jako potwierdzenie zawarcia umowy gwarancyjnej. Przechowujemy dane o zamówieniach przez okres 5 lat.

Gwarancja bezpiecznej dostawy

Ta gwarancja chroni zamienniki Premium są chronione już od chwili zakupu. Jeśli tusz lub toner zostaną uszkodzone w transporcie, zgłoś nam to telefonicznie pod numerem 33 300 33 07 lub na e-mail: sklep@print24.com.pl. W przeciągu 24 godzin kurier odbierze od Ciebie zepsuty wkład i dostarczy nowy, prosto na podany adres.

Dożywotnia gwarancja na wkład i drukarkę


Ta gwarancja obejmuje toner lub tusz oraz drukarkę, w której wkład jest zainstalowany do końca eksploatacji kartridża.

Usterki, które obejmuje gwarancja


W ramach gwarancji naprawimy Twoją drukarkę lub wymienimy ją na nową jeśli zostanie uszkodzona w wyniku używania zamiennika Estio lub Print.ink.
Z gwarancji wyłączone są usterki powstałe z winy:

  • przepięcia w sieci elektrycznej, np. podczas burzy
  • spowodowane bezpośrednio przez użytkownika, który np. niewłaściwie zainstalował wkłady lub nie stosował się do instrukcji obsługi.

Drukarka na gwarancji lub usterka nieznanego pochodzenia - co robić?


W pierwszej kolejności skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Nasi pracownicy pomogą Ci ustalić, co może być przyczyną usterki, i czy skierować urządzenie do naprawy u producenta (jeśli gwarancja dalej obowiązuje) czy do naszego serwisu.

Gwarancja od Print24 a wyczerpana gwarancja producenta


Nasza gwarancja jest całkowicie niezależna od gwarancji producenta na drukarkę. Możesz z niej skorzystać nawet jeśli gwarancja producenta straciła ważność.

Jeśli naprawa nie będzie możliwa


W bardzo rzadkich przypadkach może zdarzyć się, że urządzenie ulegnie zbyt poważnemu uszkodzeniu, by można je było naprawić. Wtedy otrzymasz od nas nową drukarkę tego samego modelu.
Jeśli zaś Twoja drukarka to stary model, niedostępny w sprzedaży, wymienimy ją na urządzenie tej samej klasy, wybrane przez Ciebie spośród minimum 3 propozycji, które przygotujemy.

Drukuj bez obaw z Estio i Print.ink


Uszkodzenia sprzętu z winy wysokiej jakości zamienników, takich jak tonery Estio lub tusze Print.ink zdarzają się równie rzadko, jak przy użyciu wkładów oryginalnych. Chcemy jednak zapewnić Ci gwarancję nieprzerwanej, wolnej od stresu pracy. Jeśli napotkasz na problem podczas eksploatacji zgodnych wkładów Premium z naszej oferty, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Print24, a my zajmiemy się resztą.

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2024
pixel